ALEKSANDRA & MARK

"Gorąco polecam! To była nasza pierwsza sesja zdjęciowa lovestory i jesteśmy z narzeczonym MEGA zadowoleni, że wybraliśmy sesje u Anastazji! Lekka, luźna atmosfera, fotograf podpowiada jak pozować, śmieszy i stwarza bardzo luźny przyjacielski klimat! Napewno jeszcze skorzystamy z usług Anastazji i mocno POLECAM innym!:)"

WIKTORIA

LA TOYA

"Wybrałam Anastazję jako fotografa dla swojej marki odzieżowej i się nie zawiodłam. Współpraca to sama przyjemność. Jest bardzo pomocna, zawsze pomaga przy znalezieniu modelki, rezerwacji studio, wymyśleniu koncepcji sesji zdjęciowej i w wyniku tworzy przepiękne zdjęcia. Zawsze jest punktualna i dokładna, wszystko robi na czas. Najważniejsze na sesjach zawsze jest bardzo luźny klimat i panuje miła atmosfera. Po każdej sesji efekt jest WOW! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Anastazji 🙂 Polecam!"

KASIA

"Anastazja, nie wiem jak Ty to robisz, ale ja jestem zachwycona swoimi zdjęciami! Przy moim krytycyzmie do siebie samej to wielki szacun!!! Normalnie uwielbiam z Tobą pracować. Te foty są przecudowne, nie muszę nic dopowiadać, widzę, że rozumiemy się zupełnie bez słów i wiem to, że zdjęcia będą cudne, to jest po prostu pewnik. Normalnie najchętniej bym Cię podkradła na zawsze 😃"

SWIETA
IT'S MY CARD

"Zrobiłam z Anastazją już drugą sesję. W trakcie robienia zdjęć czułam się swobodnie, bo Nastia potrafi wytworzyć akurat taką atmosferę. Doceniam także punktualność i dokładność, no i oczywiście piękne zdjęcia, które mam w wyniku każdej sesji."

OLA & ARTUR

"Anastazja jest bardzo miłą oraz utalentowaną osoba, a jej zdjęcia pokazują że jest fotografem z pasją. Tworzy cudowne sesje zdjęciowe na których czujesz się swobodnie, bardzo inspiruje i podpowiada. Dziękujemy z mężem za piękną Love Story"

MARIA

"Bardzo Ci dziękuję, jest to moja pierwsza sesja w której podobało mi się wszystko. Zdjęcia są super. Myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy."

WERONIKA & DARIUSZ

"Czekaliśmy aż tylko nam wyślesz zdjęcia i nie zawiedliśmy się. Fotki są przepiękne, wyglądają tak jak chcieliśmy, dziękujemy jeszcze raz!"

LIWIA

"Wow! Zdjęcia są pięknie obrobione, naprawdę super mi się podobają. Dziękuję Ci bardzo za zdjęcia i również za samą atmosferę na sesji. Będę polecać!"

SOLOMIA

"Nastia jest niesamowicie profesjonalną osobą. Jestem już po dwóch sesjach i wiem, że będą kolejne 😍 Bardzo gorąco ją polecam👌🏻😍"

Opinie dostępne są także na stronie Google: https://bit.ly/3xNmsko